Circuit Diputació de Mitges Maratons de Castelló

Salida el 19/01/2020 a las 10:00 y termina el 09/10/2020 a las 14:00

Total inscritos a Circuit Diputació de Mitges Maratons de Castelló: 50

Apellidos Nombre Club Sexo Cat.
RodrÍguez OrtÍ Ignacio Club Triatló Basiliscus Masculino --
Cheto Vargas Víctor Manuel Club Triatlo Basiliscus Masculino --
Roca Marti Ruben Independiemte Masculino --
Castell Borras Jose Antonio Club Atletisme Baix Maestrat Masculino --
Remolina Bergua Juan Manuel Club Triatló Basiliscus Masculino --
Moya Ruiz Ximo Club Triatlo Basiliscus Masculino --
Marín Giménez Fernando Independiente Masculino --
Querol Martinez Romina Repte 10k Femenino --
Cerdá Ferrer Juan Enrique Codelme Team Masculino --
Ferreres Edo Alfonso Segorsport-team Mph Masculino --
Perez Hervas Manuel Segorsport-team Mph Masculino --
Figuerola Sanchis Juanjo Repte 10k Vinaros Masculino --
Flos Fresquet Carlos Club Atletisme Baix Maestrat Masculino --
Willox Natacha Repte10k Vinaros Femenino --
Llago Gargallo Iñaki Orpesacorre Masculino --
Torres Soler Javier Runners Ciutat De Valencia Masculino --
Baca Esbri Esteban Independiente Masculino --
Lobo Fernández Gustavo Independiente Masculino --
Boix Sos Pepe Independiente Masculino --
Monraval Guinot Francisco Xiob Grup Masculino --
Hernandez Marta Independiente Femenino --
Gil Bayarri Adrian Independiente Masculino --
Iruela Lopez Daniel Club Triatló Basiliscus Masculino --
Sos Rubio Carmen C.a. Urban Running Addiction Castellón Femenino --
Rico García Ruben Club TriatlÓ Basiliscus Masculino --
Viu Pascual Jose Vicente Orero Paterna Runners Masculino --
Morote Casalta Antonio Independiente Masculino --
Casas Rodriguez Elisa Independiente Femenino --
Viu Pascual Salvador Orero Paterna Runners Masculino --
España Salvadó Juan Miguel Club Triatlo Basiliscus Masculino --
Martínez Granell Juan Antonio Independiente Masculino --
Arias Barreda Alberto Javier Tortiguitas Trail Running Masculino --
Sales Bomboi Pablo Corre I Canya Masculino --
González Barberá Alejandro Independiente Masculino --
Larive YagÜe Jorge Cucurbita Running Masculino --
Aguilar Hernández Laura Running Moró Femenino --
Fernandez Chaves Jose C.a. Urban Running Castello Masculino --
Ruiz Sanchez Fernando Elite Cementos Masculino --
Chouciño Iglesias Carlos Independiente Masculino --
Martínez Martí José Iván Independiente Masculino --